Yiğit'in Günlüğü

Yiğit ve annesinin hayatından kısa kısa..

ara zamanı

Temmuz 26, 2009

Bizim için yolculuk zamanı geldi. Mayıs ayında yaptığımız kısa tatilden sonra yine Bodrum yollarındayız. Bu hafta içinde Yiğit oğlan ile birlikte uçuyoruz. Kıyafetler, ilaçlar, oyuncaklar, mayo, havuz, güneş kremi, simit derken uzun bir liste beni bekliyor. Annemlerin evindeyiz, daha uzun bir tatil düşünüyoruz. Yüzme, gezme, oynama, güneşlenme, dinlenme, okuma gibi planlarımız da var. Ama bebeklerle yapılan tatillerde planlar fazla işe yaramıyor . Her an her şey olabilir demek lazım. Yemek, uyku, oyun saatleri tamamen değişiyor. Açık hava, oksijen, güneş, deniz derken zaman çok hızlı bir koşturmaca şeklinde geçiyor. İnşallah bu tatilden kilo almış, yüzmüş, iyi uyumuş, iyi yemek yemiş bir Yiğit oğlan ile geri döneriz.
Ben bu yolculuk ile birlikte yazılarıma ara vermek istiyorum. Hem orada internete bağlanmak zor oluyor, hem de bir süre yazmak istemiyorum. Uzun zamandır blog yazan biri olarak bu aralar yazmak içimden gelmiyor. Hepimizin kendine göre geçerli bazı sebepleri var. Bazı blog yazarları kısa zaman sonra yeniden yazılarına dönüyor, bazıları ise dönmüyor. Ben kısa zaman sonra döneceğimi umuyorum, öyle olmasını istiyorum. Bu bir veda yazısı olmasın, ara verme yazısı olsun. Bize müsaade arkadaşlar :-)
Umarım tüm bebekler sağlıklı ve mutlu bir tatil geçiriyorlardır, bizi sizi devamlı takipte olacağız!
Hoşçakalın, sağlıkla kalın olur mu? Hoşçakalınnnn.....

8 yorum:

elfeyp dedi ki...

Bodrum inanılmaz sıcak. Oğluşla iyi ve sağlıklı bir tatil diliorum..

Limonlu Turta dedi ki...

Gorkiciğim,
Güzel, huzurlu, eğlenceli, bol güneş ve bol denizli bir tatil diliyorum. Döndüğünde enerji toplamış olarak yazılarının devamını bekliyorum. Seni ve Ağır abimizi yanaklarınızdan kocamaaaan öpüyorum.
ç.

Naile dedi ki...

Sevgili Görkem, size güzel huzurlu bir tatil diliyorum. Ara verin, dinlenin ama geri dönün. Biz de sizi bekliyor olacağız :)

Sevgiler..

Nilsu'nun annesi dedi ki...

Güzel bir tatil kadar zaman zaman kısa bir araya da ihtiyaç duyabiliyor insan... Bol eğlenceli, huzurlu, sorunsuz bir tatil olsun... Bizde önümüzdeki haftadan itibaren Bodrum'dayız...

banu dedi ki...

iyi tatiller :)

Burcu dedi ki...

iyi tatiller, bol eğlenin, dinlenin..

ZeyNes dedi ki...

Görkem Yiğit oğlana ve sana bol eğlenceli,dinlenceli,sorunsuz, hastalıksız bir tatil diliyorum.Dönünce görüşmek üzere...sevgiler:)

gezicini dedi ki...

sevgili elfeyp,
sevgili çiğdem,
sevgili naile,
sevgili nilsu ve annesi,
sevgili banu,
sevgili burcu,
sevgili zey ve nes,

hepinize mesajlarınız için çok teşekkür ederim. beni çok mutlu ediyorsunuz bilesiniz. hem kendime ait, hem bana ait olmayan sebeplerden dolayı bir süre burada olmayacağım. belki de uzunca bir süre. ne zamana geri dönerim bilmiyorum. uzun yolları her zaman sevmişimdir. insana değişiklik iyi gelir. anne ve babanın yanında olmak da iyi gelir. biraz güneş, biraz da deniz de iyi gelir...
hepinize bebeişlerinizle sağlıkla güzel bir yaz ve tatil diliyorum.

sevgiler
gorki